Pravidla výběru do kalendáře na rok 2015

Říká se, že žena, co rozumí autům, se moc nevidí. A proto se z celé republiky spojily všechny příznivkyně a majitelky speciálně upravených vozů a již před 10ti lety založily GIRLSTUNING CLUB, aby ukázaly, že i takové ženy existují! Právě u příležitosti 10. výročí tohoto v České republice výjimečného klubu připravuje Royal Trust limitovanou edici kalendáře GIRLSTUNING CLUB 2015.

 

Během letošní tuningové sezóny bude vybráno 12 TOP aut a dívek, které zaplní jednotlivé stránky kalendáře. Proto vyzýváme členky GIRLSTUNING klubu – majitelky speciálně upravených vozů, aby neváhaly a daly na náš FB fotku sebe a svého auta. Pro ty, které mají také vymazléné plechové mazlíčky a nejsou prozatím členky klubu, tak neváhejte a registrujte se na stránkách www.girsltuning.com.

 

Tváří titulní strany kalendáře je známá modelka Nicol Novotná, kterou doplní legendární MG Midget z roku 1972 od společnosti Royal Trust.

 

Samotné focení proběhne koncem tohoto léta v různých lokacích. Kalendář bude připraven ve formátu B2 v (485 mm x 675 mm). Slavnostní křest proběhne u příležitosti ukončení tuningové sezóny v říjnu 2014. V rámci křtu se bude konat i velkolepá show s módní přehlídkou. Na závěr večera bude pro všechny hosty uspořádán raut a každý si odnese právě tento kalendář. Kalendář bude také slavnostně představen v rámci 15. výstavy závodních automobilů a motocyklů „Rychlá kola“ v Lysé nad Labem 07. 11. – 09. 11. 2014.

 

Více info na níže uvedeném kontaktu:

Michaela Kirchnerová
gsm: 732 619 019
e-mail: m.kirchnerova@royaltrust.cz
PRAVIDLA VÝBĚRU

 

1) Soutěž probíhá do konce července 2014, kdy se vybere 12 TOP aut a dívek do kalendáře.
2) Focení kalendáře proběhne koncem léta srpen/září 2014.
3) Podmínkou je členství v klubu GIRLSTUNING. Pokud nejste členkou, je třeba se zaregistrovat na stránkách: www.girlstuning.com .
4) Dále vyplňte níže uvedenou přihlášku do soutěže a spolu s fotografií auta a Vás osobně zašlete na email m.kirchnerova@royaltrust.cz
5) Poté umístěte Vaši fotografii s autem na Facebook Royal Trust:https://www.facebook.com/RoyalTrust.a.s .V případě, že bude více než 12 aut ve výběru, poté rozhodne počet LIKE na těchto Facebookových stránkách na Vaší fotce. Do výběru před porotu se dostane 20 aut, které následně vyberou mediální partneři kalendáře.
6) Na konci července budeme informovat o konečném výběru TOP 12 vozů, které zaplní jednotlivé stránky kalendáře. V případě jakéhokoliv dotazu kontaktujte Michaelu Kirchnerovou, tel. 732 619 019 nebo Email: m.kirchnerova@royaltrust.cz .

 

Přihláška do soutěže – focení kalendáře GIRLSTUNING 2015

Jméno a příjmení:
Přezdívka v klubu GIRLSTUNING:
Telefon:
Email:
Značka vozu:
Ročník vozu:
Seznam úprav vozu
Interiér:
Exteriér:
Motor:
Další zajímavosti: