Focení kalendáře 2015 – backstage

Dlouho očekávané focení exkluzivního kalendáře GIRLS TUNING 2015 je tady!

Již je známo TOP 12 majitelek krásných, speciálně upravených vozů a nyní přichází, pro vybrané dámy jistě nejzajímavější fáze celého projektu – nafocení nafocení našich plechových miláčků.

Na pečlivě vybraných místech v okolí Pardubic, Kladna a Prahy proběhlo minulý týden celodenní focení, jehož průběh spolu s krátkými reportážemi zaznamenal hlavní mediální partner akce – ALL TV. Tváří titulní strany kalendáře se stala známá modelka Nikol Zvěřinová, které dělal společnost nablýskaný Ford Mustang od DIAMOND RACE.


Nejdříve se o nás postaraly vizážistky studia GlamL, zatímco naše autíčka podstoupila zkrášlovací kůru speciální technikou suchého mytí pod taktovkou profesionálů a zároveň hlavního partnera kalendáře iDRY. Své mazlíčky jsme skoro nepoznaly po očistné proměně a neuvěřitelném lesku.


Přestože se na focení kalendáře podílela spousta lidí, celodenní práce byla pro všechny velmi náročná a chvílemi nám docházela energie. O její dobití se postaral a celou situaci zachránil BIG SHOCK. Na závěr dne si pak všechny odnesly nejen jedinečný zážitek, ale také dárky pro sebe a své mazlíčky od společností BIG SHOCK, Promotým Praha a Interaction s.r.o.

Tímto bychom chtěly Všem poděkovat za skvělou spolupráci a nezapomenutelné zážitky, které jsme si užili a v následujících dnech se s Vámi o ně podělíme.

Zde je malé nahlédnutí do zákulisí a již brzy se můžete těšit na příběhy jednotlivých dívek a realizací přestavby jejich mazlíčků…

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*