Girlstuning kalendář – ČERVEN 2015

ČERVEN VE ZNAMENÍ POHÁDKOVÉHO BROUKA

Máme tu auto, které je mimořádně líbivé a díky své roztomilosti se za ním s úsměvem ohlédne skoro každý. Mluvíme o Volkswagenu New Beetle 1,9 tdi 66 kW základ, díky úpravám 110 kW, rok výroby 1998. Majitelka Broučice, Pavla Sirovátková, se při focení kalendáře Girls Tuning 2015 tak trochu stylizovala do podoby moderní popelky a musíme uznat, že spolu s Broučicí skvěle ladily. O něžný look se Pavle, přezdívané Ayna, postarala profesionální péče vizážistů studia GlamL Lucie Trnkové a ani Beetle nestrádal. V době líčení majitelky se o něj postarala společnost iIDRY, která mu zajistila profesionální péči suchého mytí.

 

Ayna je členkou Girls Tuning 3 roky. Vzpomíná, jak holky napřed postupně poznávala a ony ji pak mezi sebe přijaly. K milovanému koníčku ji dostala právě Broučice. Samozřejmě, auta ji bavila odjakživa, ale když se objevil malý Beetle, bylo rozhodnuto. Započaly první, lehké úpravy, např. zadních světel, a jelikož byla Broučice celá černá pouze s bílými zrcátky, napadlo Aynu udělat bílou matnou fólii kapoty, střechy a kufru a rozdělit to růžovým pruhem. Časem následovala kola a bok auta ozdobily růžové hvězdy.

 

A kdy že se vzhled Beetlu začal rapidně měnit?

Začalo to srazy v Liberci, jednou týdně. Poznala tam nové lidi, kteří jí se vzhledem Broučice vypomohli. Stavitelný podvozek střídala nová přední světla a samozřejmě pár potřebných oprav. Postupně se objevili další tuning kamarádi a Beetle se měnil jedna radost, a to i v rámci motoru, kdy se dávalo větší turbo a cooler, větší střiky, trubka místo výfuku, nové brzdy a čip.

 

 

BL4A2931

 

 

Dva roky nazpět se nechal dělat celý interiér. Tapce, sloupky, stropnice jsou potaženy do černo-růžova. Interiér čalouněn/Alcantara a všechny plasty, včetně koberce nastříkány do černa.

Na další sezónu se strhla bílá fólie a nahradila ji růžová na zakázku. Následovalo vyleštění límců, znovu kola na lak a nové gumy. Časem prošly změnou i vnitřky světel na černé s růžovými hvězdičkami. Vše musí ladit.


 

Hlavní mediálním partnerem tohoto projektu je internetový portál
www.extra-tuning.com

 

Po těchto úpravách začala Ayna spolu s Lubosh Gangem jezdit na srazy a jen díky nim a ostatním, kteří měli TOP káry, se snažila, aby Broučice co nejvíce zapadla. Za jejím současným vzhledem je neskutečně mnoho práce a stálo to hodně nervů, úsilí, financí ale i lásky. Nicméně to za to stálo, a ačkoliv měla v úmyslu Broučici několikrát zapálit, poněvadž se na ní zase něco rozbilo, nakonec to nevzdala a pokračovala dál.BL4A2953

 

 

 

„Prostě ke mně patří, přirostla mi k srdci a to se již nezmění.“

 

A jak je na tom s inspirací?

Tu vždy čerpala od svých kamarádů, kteří o své mazlíčky pečovali vždy s největší láskou. Ačkoliv měla k autům hodně blízko, tak teprve díky lidem kolem sebe, které bere jako svou rodinu, začala Broučici vnímat jako miláčka. A upřímně dodává, že raději nacpe peníze do ní, než do chlapa.

 

Podpora od celé rodiny a hlavně přátel je samozřejmostí. Protože nebýt jich, Broučice by zůstala obyčejným Beetlem. Za to je jim ohromně vděčná a touto cestou jim chce poděkovat. Není třeba jmenovat, ty co má na mysli, budou vědět.

 

S broučicí tráví každý volný den. Je to daily car i srazovka. Jezdí s ní úplně všude a je jedno, jestli na srazy, nebo na nákup do krámu. A nevzdá se jí ani v zimních měsících, tehdy na ní ladí různé detaily, myje, leští a v neposlední řadě opravuje. Když nastoupí špatná nálada, sedne za volant a jede se projet. Je to jediná věc, která ji uklidní a zvedne náladu. Což by se nestalo, kdyby měla po ruce dávku BIG SHOCKU, jako my v průběhu vzniku kalendáře.

BL4A2962

 

Díky Broučici se Ayně změnil svět a vše nabralo jiné obrátky. Ayna má v oblibě rychlou jízdu a občas prý jede tak, že by si za to namlátila. Ale i tak by ráda, kdyby se to ještě poladilo, nicméně vše je jen o financích. Pro letošní sezónu má Broučice vyměněný kabátek. Sundala se fólie z kapoty a kufru a zůstala jen růžová střecha se zrcátky, plus nová kola.

Do budoucna určitě plánuje nějakou změnu, ale ruku na srdce, neumí si představit, že Broučici někomu prodá. Je její součástí.

Nezbývá, než Pavle popřát co nejvíce úspěchů na tuningovém poli a poděkovat za účast na projektu kalendář Girls Tuning 2015.

 


Krátce zde ještě zmíníme možnost rekvalifikace u partnera kalendáře INTERACTION.

Společnost Interaction podporuje vzdělávání, úzce spolupracuje s úřady práce a jako akreditovaná vzdělávací instituce úspěšně provozuje rekvalifikační kurzy Autolakýrník již řadu let. Více informací na www.interaction.cz nebo pište na skoleni@interaction.cz

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*