Girlstuning kalendář – LEDEN 2015

Leden ve znamení německého luxusu

BL4A33261

 

Věříme, že umístěním tohoto bílého skvostu na lednové stránce kalendáře Girls Tuning 2015 potěšíme nejednoho fanouška. Majitelka VW Passatu 3C 4motion, Andrea Juhová, vytvořila se svým vozem skutečně silnou konkurenci a to nejen na poli tuningovém. Zajisté se shodneme, že profesionální péče vizážistů studia GlamL Lucie Trnkové, Andreu velmi zvýraznila. Tato dívka se ve vodách tuningu již nějakou dobu pohybuje. Členkou klubu Girls Tuning je zhruba od roku 2004, nebo spíše od konce roku 2003.

A co ji vlastně přivedlo k tomuto koníčku? Přesná definice nejspíš neexistuje, neboť to bylo součástí její osoby odjakživa. Kam jen její paměť sahá, dral se zájem o motorismus na přední místa. Nápadů jak doladit svého mazlíčka měla nepřeberné množství. Nejspíš se s tím narodila, s tou nutkavou potřebou změnit něco k  obrazu svému. Tedy na základce si ještě lakovala angličáky lakem na nehty, nebo v garáži tajně sprejem tátovu babetu, ale to jsou prostě začátky. Tehdy jí bylo tak 12 let a s holkami s vesnice měly „babeta-gang“. Zvyky se ovšem příliš nezměnily, ani když se v 18ti mohla konečně pochlubit oficiálním řidičákem a stala se hrdou majitelkou svého prvního auta.

BL4A3339

Neustále tu byla ta potřeba něco měnit, nebo zdokonalovat. Vlastně by se to v jejím případě dalo spíše nazvat obsesivním chováním. Ptáte se proč? Vysvětlení je jednoduché. Jelikož i v současné době, když si v nějakém katalogu prohlíží případného budoucího miláčka, jí v hlavě automaticky naskočí parazitující myšlenka, co by s tím případně šlo udělat, nebo jak auto upravit a zajímavě doladit. Následují hodiny dohledávání informací na internetu a sondování různých možností.

 

V současnosti je hrdou majitelkou vozu VW Passat 3C 4motion 103kw, který jí dělá radost od roku 2009. A jaké úpravy na něm již dělala a jak dlouho to trvalo? Oproti předchozímu autu passat ještě moc změn nepocítil, a možná to bude tím, že i ve své přirozené podobě je jeho vzhled výjimečně uspokojivý. A vymezení časového rozhraní, které spolkly úpravy? To snad ani nejde, neboť Any si díky maličkostem dělá radost tímto směrem tak nějak průběžně. Interiér passatu zdobí kožené návleky pásů Isotta URBANGLOW LINE II. a originál sportovní pedály včetně opěrky nohy R36 look. Červeně šitý volant z scirocco milion edition vzbudí nejednu pozornost a barevné budíky maxidot z B7 ten dojem jen umocní. Červeně šitá hlavice řadicí páky pochází z Audi RS3. Dále vypínač světel, ovládání oken, atd., to vše pochází z originál chrom line z CC. Výdechy topení spolu s dalšími detaily jsou dle očekávání též chrom line.

BL4A3297

A jak je na tom exteriér? Samozřejmě, že skvěle, v době líčení majitelky o něj profesionálním suchým mytím pečovala společnost iDRY.

Skla jsou ztmavená foliemi, zpětná zrcátka včetně předních světel doplňují černé blinkry hellaa černá ABS maska je bez znaku. Z novějšího modelu má v černém designu označení R-line. Passat stojí na Andreou zbožňovaných kolech Lorinser RSK3 9×19″ ET 38, oblečených do pneu Hankook Ventus S1 EVO 225/35/R19 88Y. Podvozek je výškově stavitelný V-maxx.

Řadu úprav zakončují plasty motoru, které jsou přelakovány do barvy vozu a víčka nádržek převzaté z Audi R8.

Nabízí se otázka, zda Andrea dělala některé z úprav na svém voze sama. A odpověď nás nepřekvapí. Jako správně zainteresovaná tuningářka a pokud na to její dovednosti stačí, se o většinu úprav stará sama. Samozřejmě se ale dají najít činnosti, které raději přenechává odborníkům v profesi. Přelakování je jistější rukou lakýrníka. Nebo když passat dostal stavitelný podvozek, přišla na řadu pomoc automechanika. Andrea netrpí komplexem ala extrémní feminismus a tak, pokud něco neudělá, jak sama říká „sama samička,“ rozhodně nepřichází pocit viny. Doplňuje, že při zastoupení u soudu by též neočekávala jiný, než 100% výkon. Rozhodně by neměla zájem o někoho, kdo trpí představou, že pouhým prolistováním příslušných právních předpisů se stane odborníkem v oboru a bude očekávat, že pak ona případně přimhouří oko. Protože nakonec, mohlo být i hůř, ne? Vždyť to vlastně dělal poprvé. Ha ha.

Kterou z úprav má Andrea nejraději? Sice se jí auto líbí jako celek, ale jedna věc je o ní známá, zbožňuje totiž kola Lorinser RSK3. A spolu se snížením pak přichází ta pomyslná třešnička na již z továrny dokonalém kousku. Zdroj inspirace se vždy hodí, a ani v oblasti tuningu to není jinak. Andreina fantazie je bezbřehá, stačilo by jen, aby člověka nebrzdil rozpočet a mohl jí volně popustit uzdu. Dle libovůle.

Podpora rodiny není nikdy na škodu a tak nás zajímalo, jak to vnímá Andrea. Její rodina si na tento koníček již zvykla a tak dnes může říct, že má jejich maximální podporu. A nejen u rodiny, ale taktéž u přátel, pro něž je auto pouze dopravním prostředkem k přesunům z bodu A do bodu B. Pokud to jde, tráví se svým autem opravdu hodně času. Svým způsobem je to i relax, popřípadě únik od špatných nálad. Takže situace, které někteří zahání antidepresivy, ona řeší tak, že se zavírá do garáže. A to i v případě, pokud by tam měla jen hodiny voskovat lak. Taková situace ale v průběhu vzniku kalendáře nenastala, protože jsme byli zásobováni pořádnou dávkou energie, o kterou se postaral BIG SHOCK.

Svůj vůz používá běžně a klidně s ním vyrazí i do zahraničí na dovolené. Není divu. Je to mazlík a Andrea si chce jejich společný čas hlavně užívat. A navíc, patří k lidem, kteří z dovolené přivezou stovky fotek. Ovšem v jejím případě jsou to fotky typu mazlík pod palmou. Mazlík na pláži. Mazlík u hotelu. Mazlík na horách :-D

BL4A3264

Nezbývá, než Andree za účast na projektu kalendář Girls Tuning 2015 poděkovat. A dále pak ještě zmíníme možnost rekvalifikace u partnera kalendáře INTERACTION.

Lakování automobilů je specifická oblast, tato zodpovědná práce vyžaduje specifické odborné znalosti a dovednosti.

 

Společnost Interaction podporuje vzdělávání, úzce spolupracuje s úřady práce a jako akreditovaná vzdělávací instituce úspěšně provozuje rekvalifikační kurzy Autolakýrník již řadu let.

 

Rekvalifikační kurz Autolakýrník, nově rozdělený na dvě části (Přípravář a Finální povrchová úprava), seznámí účastníky se všemi aspekty opravárenského lakování vozidel jak po praktické, tak i po teoretické stránce a plně je na práci autolakýrníka připraví.

 

???????????????????????????????

 

Díky novému rozdělení, má nyní zájemce možnost volby a realizovat pouze jeden, nebo oba rekvalifikační kurzy. Pro výkon profese Autolakýrník je ovšem žádoucí absolvovat v plném rozsahu oba dva nabízené kurzy.

 

Pro zvládnutí nejsou potřebné žádné předchozí znalosti z oblasti opravy vozidel a není potřeba mít specielní fyzické předpoklady. Pracovní pozice autolakýrník je vhodná i pro ženy. Rekvalifikační kurzy Autolakýrník probíhají ve školicím středisku společnosti Interaction s.r.o. v prostorách SOU a SOŠ Praha a vedou je zkušení lektoři, kteří mají velmi bohaté zkušenosti z oblasti opravárenského lakování vozidel.

BL4A3261

Společnost Interaction s.r.o. je součastně i importérem a distributorem autolaků Spies Hecker, lakovacích kabin USI Italia a kompletního vybavení autolakoven v České republice. Tím pádem může zaručit nejvyšší kvalitu produktů a přístup k nejnovějším poznatkům a pracovním postupům v oblasti lakování a přenést je přímo k účastníkům kurzů.

 

Více informací na www.interaction.cz nebo pište na skoleni@interaction.cz

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*