TOP 12 AUT A DÍVEK – Přípravy a realizace

KALENDÁŘ GIRLS TUNING 2015
TOP 12 AUT A DÍVEK

Přípravy realizace kalendáře GIRLSTUNING 2015 vrcholí! Během minulého měsíce se do výběru TOP 12 aut přihlásilo mnoho majitelek a příznivkyň speciálně upravených vozů a to nejen ze světa tuningové scény.
Minulý týden skončila uzávěrka soutěže o TOP 12 aut a právě tento týden se sešli partneři kalendáře. Nastal nelehký úkol – vybrat ty nejlepší adeptky, které zaplní se svými vozy jednotlivé měsíce v kalendáři.


Partneři dostali k dispozici přihlášky členek Girsl Tuning klubu s detailním popisem vozu, údajem o počtu LIKŮ na Facebookových stránkách Royal Trust a neméně důležitým faktorem bylo i přihlédnutí k dlouholetému členství v klubu. Rozhodování nebylo jednoduché a někdy rozhodovaly i ty nejmenší detaily, ale máme vybráno a již nyní se můžete podívat na výherkyně, kterým bychom tímto chtěli pogratulovat! Všem ostatním děkujeme za účast.


Vybrané dívky se mohou se svými vozy těšit na jedinečnou péči našich partnerů v průběhu focení. Ve spolupráci s GlamL studiem, které se postará o vizáž jednotlivých dívek, budou moci dívky relaxovat a mezitím se hlavní partner kalendáře iDRY postará o jejich plechové miláčky v podobě speciálního suchého mytí. A kdyby to přeci jen bylo trochu náročné, BIG SHOCK se postará o pořádnou dávku osvěžení a energie!


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*