Vyzkoušely jsme tři inovativní procedury ve studiu GlamL

Na testování jsme tentokrát vyslaly hlavní tváře kalendáře Girls Tunning 2015. Nejvíce je nadchla účinnost lymfodrenáže, ultrazvukové liposukce, ale i třeba aplikace keratinu do vlasů.

DSC06384

DETOX MUSÍ BÝT

Lymfodrenáž probíhá za pomoci přístroje Lymfoven, který pracuje na principu sekvenční tlakové masáže končetin. Cílem této masáže je odvést zplodiny metabolismu, čili toxické látky, lymfatickým systémem pryč. Toto ošetření je velmi účinné nejen z hlediska kosmetického, ale také zdravotního. Podporuje lymfatický a žilní systém, odstraňuje pocit „těžkých nohou“, je prevencí křečových žil a otoků a je ideálním doplňkem při odstraňování celulitidy a formování postavy.

A PÁR CENTIMETRŮ DOLŮ TAKÉ NEUŠKODÍ

DSC06408

Ultrazvuková liposukce byla další procedurou, kterou měly některé dámy možnost vyzkoušet. Studio GlamL se pyšní přístrojem US2A, který je absolutní špička ve svém oboru a dokáže si bezbolestně poradit s hluboce uloženým tukem a celulitidou. Ultrazvuk působí mechanicky nebo stimulačně v závislosti na zvolené frekvenci. Frekvence zároveň určuje hloubku působení. Při nízké frekvenci okolo 30kHZ působí ultrazvuk na podkožní tuk mechanicky, přičemž dochází díky rozkmitání ke zvýšené produkci tepla a prokrvení. Chvění tukových molekul narušuje buněčnou membránu, což vede ke štěpení tuků, tzv. lipolýze. Vysoká frekvence ultrazvuku okolo 500kHz pak aktivuje nervové zakončení, při kterém dochází k rozpouštění tuků (lipolýze) v hluboko uložených podkožních vrstvách. Výsledky ošetření jsou znatelně viditelné již po 3 ošetřeních, přitom jedno ošetření přístrojem trvá 20-30 min. Velmi často se kombinuje právě již se zmíněnou lymfodrenáží nebo tlakovou baňkovou masáží problematických partií a zeštíhlujícími zábaly. Celkový počet ošetření pomocí ultrazvukových elektrod závisí na tloušťce tukové vrstvy, standardně se však doporučuje 6-10 ošetření ve frekvenci 2-3x týdně.

A JEŠTĚ PERLIČKA NA ZÁVĚR PRO KRÁSNÉ A VYŽIVENÉ VLASY

Velmi zajímavou novinkou současnosti v oblasti péče o vlasy je aplikace keratinu za studena pomocí ultrazvukového přístroje. Jde o zcela bezpečnou aplikaci, při níž do vlasů pronikne keratin a tím jim dodá ztracené zdraví a lesk. Příjemné, asi hodinové, ošetření je ideální pro barvené, poškozené či prodlužované vlasy a je cenově velice přístupné (750,- za aplikaci). Výsledek je vidět okamžitě.

DSC06415

Jelikož se blíží Vánoce, je třeba se zamyslet, čím své milované obdarujeme. Studio GlamL nabízí možnost zakoupit dárkový poukaz na přání, tj. na libovolnou proceduru či finanční částku. Mezi nejoblíbenější vánoční poukazy patří kosmetické služby, masáže a proměny vizáže za přítomnosti profesionálního fotografa.

Více na www.glaml.cz

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*